kategorie

CZUJNIKI PARKOWANIA

Profesjonalne czujniki parkowania – Bydgoszcz

Czujniki parkowania znajdują się już w standardowym wyposażeniu fabrycznie nowych samochodów. Nie oznacza to jednak, że właściciele starszych pojazdów nie mogą skorzystać z tego udogodnienia. Prezentujemy wysokiej jakości czujniki parkowania dostępne w naszym sklepie internetowym z siedzibą w Bydgoszczy. Zbędny kaprys czy przydatne wyposażenie? Nasi Klienci - kierowcy z miasta Bydgoszcz i całego kraju - już przekonali się o tym, że czujniki parkowania mogą znacząco ułatwić prowadzenie pojazdu. System oparty o sensory ruchu połączony jest z obwodem zasilającym światła wsteczne, zatem włącza się automatycznie - i tylko wtedy - podczas cofania. Zadaniem sensorów jest zmierzenie przestrzeni pomiędzy autem a przeszkodą oraz wskazanie strony, po której się znajduje. Dane widoczne są na wyświetlaczu, informującym o dokładnej odległości od ściany czy słupków wyznaczających parking. Dodatkowym wyposażeniem jest buzzer który sygnałem dźwiękowym ostrzega o przeszkodzie. Buzzer może być również samodzielnym urządzeniem wspomagającym parkowanie, to dobre rozwiązanie dla tych kierowców, którzy nie chcą zdecydować się na zestaw z wyświetlaczem.

W naszej ofercie znajdują się zarówno czujniki parkowania w pełnym zestawie z konektorami, jak i poszczególne elementy systemu sprzedawane oddzielnie: sensory ultradźwiękowe, centrale sterujące, wyświetlacze i buzzery. Prezentowane przez nas elementy systemu wspomagającego parkowanie są łatwe w montażu i bezawaryjne. Nasz sklep z miasta Bydgoszcz zapewnia również dodatkową gwarancję na okres 12 miesięcy. Co może być ważne dla niektórych użytkowników, sensory można zmatowić i polakierować na kolor całego auta. Zapewni to zatem nie tylko podwyższenie bezpieczeństwa podczas parkowania, ale również odpowiedni efekt estetyczny. Czujniki parkowania będą działały prawidłowo jedynie po odpowiednim montażu. Niewprawionym użytkownikom w Bydgoszczy i poza nią proponujemy skorzystanie z usług profesjonalnego mechanika. Dzięki temu możliwe będzie uniknięcie uszkodzenia delikatnych układów w aucie.

©2024 xenartz.eu
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu