kategorie

Żarówki LED M-Tech HIR2 9012 9-36V 40W 5700K

249.99
brutto
Dostępność: Towar dostępny
Termin wysyłki: 24 godziny
Producent: M-TECH
Indeks: LSOHIR2


M-TECH Platinum LED SET to obecnie nabardziej zaawansowana konstrukcja dostepna na rynku. Europejski projekt, nieszablonowe rozwiązania oraz jakość użytych komponentów świadczą o wysokiej jakości tego produktu.

Główne cechy produktu:
-Diody OSRAM Opto Semiconductors
Głównym elementem każdego zestawu oświetleniowego jest jego źródło światła. Użycie markowych diod odpowiednio dobranych do projektu gwarantuje ich niezawodność i wysoką sprawność. Diody OSRAM Opto Semiconductors zapewniają najlepszą wydajność uzyskiwaną z jednego wata mocy przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich właściwości termicznych. Wysoka powtarzalność produkowanych diod, odpowiednie standardy produkcji i rygorystyczna kontrola jakości ma bardzo duży wpływ na finalną jakość nie tylko samych diod ale i całych produktów.

-Europejski projekt i maszynowe wykonanie
Precyzyjny montaż diod przy użyciu nowoczesnych maszyn SMT bezpośrednio na miedzianym przewodniku ciepła oraz ich odpowiednie umiejscowienie względem pozostałych elementów, wpływa bezpośrednio na trwałość produktu. Maszyny SMT charakteryzują się szybkością nakładania diod, co stanowi ważny element przy masowej produkcji, ale najważniejszą cechą jest przede wszystkim niezawodność i samokontrola za pomocą makrokamer i promieni X-ray.

-Termoprzewodnictwo
Technologia transferu ciepła opracowana na podstawie technologii Heat Pipe oraz montaż diody bezpośrednio na miedzi z pominięciem płytki PCB zapewnia najefektywniejsze rozprowadzenie ciepła. Przesył ciepła odbywa się bezpośrednio z diody przez miedziany rdzeń do aluminiowych odpromienników w postaci pasków. Wszystko to zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, aby w jak najlepszy sposób rozproszyć zgromadzone ciepło.

-Mikroprocesor
Produkt został wyposażony w zaawansowaną mikroprocesorową elektronikę sterująca wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami.
Za bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę odpowiadają odpowiednie filtry, stabilizatory, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, zabezpieczenia przeciwzakłóceniowe oraz system kontroli napięcia startowego.


Zestaw LED przeznaczony do konwersji oryginalnego żółtego światła reflektorów na krystalicznie czyste światło dzienne. Zestaw zapewnia 200% więcej jasności w porównaniu do oryginalnej instalacji.
W produkcie zastosowano diody LED typu SMD, w oparciu o multi-chip o wysokiej przepustowości, wpływa to na dwa aspekty wydajności źródła światła:
*Lepsza widoczność: szerszy strumień światła, więcej światła na krawędziach drogi
*Bardziej skupiony strumień światła: do 5200 lumenów
Z idealnie zaprojektowanym wzorcem strumienia światła, żarówki LED nie oślepiają innych użytkowników ruchu, światło nie jest rozproszone, za krótkie oraz nie ma „martwych” punktów na drodze.

Parametry techniczne:
Oznaczenie: 9012 HIR2
Kolor: 5700K
Chłodzenie: Pasywne
Typ diody: OSRAM
Obudowa: Stop aluminium
Trzpień: Miedziany
Napięcie: 9V-36V DC 1.5A/2.3A
Moc: max 40W na zestaw
Żywotność: 30000h
Lumeny: Max 5200lm na zestaw

©2019 xenartz.eu
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu