kategorie

Tłumiki dedykowane

Tłumiki dedykowane ULTER-SPORT produkowane są z myślą o montażu plug & play. Wyjątkiem są tłumiki duet, które mogą wymagać modyfikacji np. podcięcia zderzaka. Przy zakupie prosimy o zwrócenie uwagi na podane w opisie parametry tj. marka, model, typ nadwozia, rocznik, pojemność, moc silnika. Tłumiki te produkowane są na rynek europejski i przy wyborze do pojazdów importowanych z USA czy Japonii mogą one nie być kompatybilne.

Tłumiki dedykowane tej marki charakteryzują się lekkim basowym brzmieniem przy obniżaniu z obrotów (nie dotyczy silników diesla, gdzie charakterystyka dźwięku w większości przypadków nie ulega zmianie względem oryginału).

Tłumiki wykonane są ze stali aluminiowanej a końcówki ze stali nierdzewnej. Wyjątkiem jest seria PREMIUM i NRS gdzie tłumik wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej.

Tłumiki te nie są przeznaczone pod instalację LPG. Montując ten produkt robisz to na własną odpowiedzialność licząc się z utratą gwarancji, ponieważ tłumik założony na samochodzie z taką instalacją może nie przetrwać okresu gwarancyjnego.

 

OFERTA:

https://allegro.pl/uzytkownik/tuning-studio?string=ulter tłumik&bmatch=cl-dict20120-m-ctx-aut-1-4-1203

©2019 xenartz.eu
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu